Szczupło, szczuplej, jeszcze szczuplej

Szczupło, szczuplej, jeszcze szczuplej


Marzeniem niemal każdej z nas jest wyglądać codziennie olśniewająco, młodziej niż w rzeczywistości oraz mieć proporcjonalną sylwetkę. Przychodzi moment w życiu prawie każdej nastolatki, kiedy rozpoczyna się zastanawiać nad tym jak może schudnąć. Czasami można odnieść wrażenie, że zaczynamy popadać w pewien obłęd na punkcie wyglądu oraz figury.

Czytaj całość

Trądzikowe zmiany na skórze

Trądzikowe zmiany na skórze


Objawy trądzika to bardzo częste wśród nastolatków schorzenie cery. Wielu osób w nastoletnim wieku posiada kompleksy z powodu tych niezbyt estetycznych wyprysków na buzi. Może się on pojawiać nie tylko na czole, ale także na skórze pleców czy nawet na skórze rąk. Należy zadbać o to, żeby właściwie pielęgnować cerę dotkniętą tym schorzeniem, gdyż w obliczu zlekceważenia problemu, na cerze mogą pozostać obecne do końca życia blizny.

Czytaj całość

Tomografia stożkowa

Tomografia stożkowa


Zrobienie tomografii stomatologicznej, czasem bywa niezbędne, w trakcie leczenia chirurgicznego zęba, również w rozbudowanej kuracji implantologicznej. Tak skrupulatna kontrola, umożliwia zbadanie kondycji szczęki oraz żuchwy, a także wszystkich zębów. Nie powinno być wobec tego zmartwień, bo tomografia stożkowa, to jedno z bardziej precyzyjnych w gronie diagnoz stomatologicznych w kategorii prześwietleń narządu gębowego.

Czytaj całość

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta

Jak powinna wyglądać zdrowa dieta


Dieta, czyli sposób naszego odżywiania bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Życie w biegu zazwyczaj nie pozwala na spożywanie systematycznych i pełnowartościowych posiłków tak więc nasza dieta jest daleka od tej prawidłowej/zdrowej.

Sporo z nas tak naprawdę nie ma pojęcia co kryje się pod hasłem zdrowa dieta.

Czytaj całość

Jak chudnąć?

Jak chudnąć?


Jak stracić na wadze? Takie pytanie stawia sobie mnóstwo z nas w momencie, gdy orientujemy się, że nasza budowa ciała pozostawia sporo do życzenia. Dodatkowe kilogramy wpływają z reguły negatywnie na nasz stan psychiczny. Nasze poczucie własnej wartości potrafi w takiej sytuacji ucierpieć. Tyczy się to przede wszystkim kobiet, które niezwykle dużą wagę przykładają do swojej figury. Jak zrzucić zbędne kilogramy? Odpowiedź na to pytanie jest zaskakująco banalna.

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne