Regularność oraz wytrwałość-drogą do celu

Regularność oraz wytrwałość-drogą do celu


Pragnąc nadążyć za zmianami obyczajowymi, musimy być uważni. Jesteśmy poddawani nieustannej obserwacji oraz ocenie. Trendy światowe wyznaczają celebryci telewizyjni. Pospolite kobiety także nie mogą pozwolić sobie na stagnację. Dzisiaj kobieta pragnąc spełniać się, jako matka, żona, pracownik musi być świetnie zorganizowana, a także podejmować działania równocześnie na wielu obszarach życia codziennego. Pomimo tego, że brakuję jej czasu na własne potrzeby, nie powinna ich zaniedbywać.

Czytaj całość

Pewne techniki usuwające na trądzik

Pewne techniki usuwające na trądzik


Krosty w ostatnich latach są kłopotem, jaki przytrafia się nadal dużej osób, między innymi młodzieży. Rozszerzające się w okolicy skóry twarzy objawy choroby oraz wągry podyktowane mogą być błędnym aktywnością gruczołów produkujących łój. Żeby zredukować wykwity skórne warto skorzystać celną pielęgnację cery.

Czytaj całość

Jak możemy określić BMI?

Jak możemy określić BMI?


BMI, czyli z angielskiego Body Mass Index, to wskaźnik, który pozwala obliczyć, czy nasza masa ciała w stosunku do wzrostu jest w normie. Dzięki współczynnikowi BMI bez trudu zorientujemy się, czy nasza masa ciała jest w normie, czy grozi nam niedowaga, duża masa ciała lub otyłość. Nie zapominajmy jednak, że używanie tego wskaźnika jest ograniczone - za wyjątkiem proporcji, istotny jest również skład organizmu, a BMI nie oblicza zawartości komórek tłuszczowych w ciele człowieka.

Czytaj całość

Ciężka odmiana trądziku - jak sobie z nim radzić?

Ciężka odmiana trądziku - jak sobie z nim radzić?


W dzisiejszych czasach trądzik to już nie tylko dolegliwość związana z okresem pokwitania - cierpią na nią także dorośli. Jak sobie z nim poradzić? Przede wszystkim trzeba zachować właściwe wytyczne higieniczne. A zatem należy kupić odpowiednie kosmetyki do cery trądzikowej, zaprzestać spożywania ostrych, słonych oraz tłustych potraw, a także - w przypadku dziewczyn i kobiet- unikać ciężkiego makijażu i nadmiaru podkładu.

Czytaj całość

Warunki zdrowego odżywiania

Warunki zdrowego odżywiania


Każdy z nas powinien prowadzić w miarę zdrowy tryb życia. Jeśli więc mamy zamiar działać w ten sposób, należy przede wszystkim zwracać uwagę na to, co codziennie spożywamy. To bowiem jedzenie jest dla nas źródłem energii na cały dzień i zapewnia nam dobre zdrowie, promienny wygląd oraz doskonałe samopoczucie. Jakimi zasadami musimy się więc kierować, aby móc stwierdzić, że prowadzimy zdrowy tryb życia?

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne