Regularność oraz wytrwałość-drogą do celu

Regularność oraz wytrwałość-drogą do celu

Pragnąc nadążyć za zmianami obyczajowymi, musimy być uważni. Jesteśmy poddawani nieustannej obserwacji oraz ocenie. Trendy światowe wyznaczają celebryci telewizyjni. Pospolite kobiety także nie mogą pozwolić sobie na stagnację. Dzisiaj kobieta pragnąc spełniać się, jako matka, żona, pracownik musi być świetnie zorganizowana, a także podejmować działania równocześnie na wielu obszarach życia codziennego. Pomimo tego, że brakuję jej czasu na własne potrzeby, nie powinna ich zaniedbywać.

Gdy ukazuje się problem nadprogramowych kilogramów, nie może być bierna, musi natychmiast podjąć reakcję. Tylko jak można szybko stracić wagę w niedługim czasie. To nie łatwe zadanie. Rozwiązaniem w tym przypadku jest dieta białkowa Dukana. Nie należy do najzdrowszych, ale przynosi wymierne rezultaty. W czasie jej trwania przez czternaście pierwszych dni z produktów spożywanych na co dzień trzeba wyeliminować: chleb, makaron, ziemniaki, rośliny strączkowe, warzywa oraz owoce. Węglowodanom mówimy nie!

Sprzymierzeńcem w osiągnięciu wyznaczonego celu są ryby, mięso indycze, chuda wołowinka, a także owoce morza. Nie są zabronione jogurty naturalne oraz białko z kurzych jaj. Ciepłe posiłki muszą być przygotowywane na parze lub grillowane. Napoje alkoholowe i niewielkie słodkie chwile zapomnienia są bardzo zakazane. W chwilach zawahania nie możemy ulegać pokusie. Nie jest to proste. Spacer, bawienie się z psem, rozmowa ze znajomymi są jak najbardziej wskazane. Odwracają nasze myśli od ulubionych słodkości. Silna wola to klucz do schudnięcia. Nie zapominaj o tym, że na efekty Twojej pracy trzeba trochę poczekać. Cierpliwości one na pewno przyjdą.